LOYIHALARIMIZNI KASHF QILING
Biz innovatsion va yuqori ta’sirga ega yechimlarni yaratib, g‘oyalarni real natijalarga aylantirishdan faxrlanamiz. Har bir yakunlangan loyihamiz — mukammallikka intilishimiz, strategik yondashuvimiz va benuqson ijromizning ifodasidir. Konsepsiyadan tortib yakuniy bosqichgacha, har bir muvaffaqiyat hikoyasi kelajakdagi yutuqlar uchun namunaga aylanadi.
Biz amalga oshirgan yirik IT loyihalari korxonalar va davlat tashkilotlari uchun samaradorlik, xavfsizlik va raqamli o‘sishni ta’minlaydi.
Yangi binoda zamonaviy IT infratuzilmasi joriy etilib, ma’lumot almashinuvi va boshqaruv sezilarli yaxshilandi.
Davlat Soliq Xizmati uchun AI asosidagi kiberxavfsizlik ekotizimi joriy etilib, tahdidlarni aniqlash va ma’lumot xavfsizligini ta’minlash sezilarli darajada kuchaytirildi.
Milliy Makon Ma’lumotlari Axborot Tizimi yaratilip, makon ma’lumotlarini yagona platformada boshqarish va almashish samaradorligi oshirildi.
Ozarbayjon Investitsiya Kompaniyasi uchun analitika va HR tizimlari joriy etilib, jarayonlar avtomatlashtirildi va unumdorlik oshirildi.
“SHAMS” tizimi AI asosidagi nazorat va tahlillar orqali moliyaviy operatsiyalar xavfsizligini kuchaytirib, moliyaviy jinoyatlarning oldini olishni sezilarli darajada yaxshiladi.
Davlat Soliq Xizmati uchun giperkonvergent infratuzilma joriy etilib, tizim barqarorligi va ma’lumotlarni qayta ishlash tezligi sezilarli oshirildi.
Iqtisodiyot Vazirligi uchun HPC markazi yaratilib, katta ma’lumotlarni tez qayta ishlash imkoniyati oshirildi.
Davlat Soliq Xizmati uchun falokatga bardoshli zaxira markazi yaratilib, ma’lumot xavfsizligi va uzluksizlik sezilarli darajada oshirildi.
74-Xalqaro Astronavtika Festivalida zamonaviy tarmoq infratuzilması o‘rnatilib, barqaror va yuqori tezlikdagi aloqa ta’minlandi.
“Made in Azerbaijan” portali ishlab chiqilib, eksport jarayonlari raqamlashtirildi va mahalliy brendlarning xalqaro bozorlarga chiqishi osonlashtirildi.